Jak a kdy začít

19.12.2020

Výběr dveří začíná již na začátku hrubé stavby vašeho domu nebo bytu. Ideální je konzultovat s námi již při tvorbě projektu.

Na co nezapomenout?

Na začátku je potřeba rozhodnout jaké typy otvírání dveří jsou vhodné pro vaši stavbu a jaké rozměry dveří. Proto je vhodné poradit se s našimi odborníky, abyste měli správně stavbu připravenou pro realizaci dveří.

Pokud se například z nedostatku místa nebo i jiných např. designových důvodů rozhodnete pro posuvné dveře do pouzder je nutno tato pouzdra osadit ještě před omítkami. Stejně tak pokud zvolíte skryté zárubně, nebo posuvno-otočné dveře či posuvné dveře s garnyží nebo se rozhodnete pro atypické rozměry dveří, obložení zdí dřevěným obkladem atd. Možností je tedy velmi mnoho a proto je nejlepší navštívit naše prodejny a informovat se ještě před samotnou výstavbou.

Důležité je správně zvolit otvírání dveří s ohledem na umístění vypínačů osvětlení, abyste nemuseli při vstupu do místnosti dveře obcházet. Dejte také pozor na napojení podlah, aby spoj dvou místností vycházel pod dveře a při zavřených dveřích byla vidět je jedna podlaha.