Interiérové dveře - CLASSIC

mají originální design typický pro tuto značku. Na výběr jsou různé barvy, tvary a druhy prosklení. Konstrukci dveří tvoří MDF rám a voštinová konstrukce, dveře jsou standardně dodávány v bílém nástřiku RAL 9003 nebo ve vybraných dřevodekorech. 

Interiérové dveře - HLADKÉ DVEŘE

klasické dveře tvořené rámem z MDF a voštinovou výplní, za příplatek plnou deskou varianta konstrukcePLUS, prosklení 1/3, 2/3 nebo 3/4 Rámečky z MDF materiálu, potažené fólií ve stejném dezénu jako je dveřní křídlo. Dveře v povrchové úpravě kašírovací fólie jsou standardně osazeny sklem typu kůra čirá, ostatní námi nabízené typy skel a sklo tvrzené na dotaz.

Interiér - PROFILOVANÉ DVEŘE

jsou tvořené dveřním rámem z MDF materiálu oboustranně opláštěným HDF deskami se specifickým prolisem. Výplň dle výběru. Hladký povrch dveřního pláště dvakrát stříkaný bílou barvou v odstínu RAL 9003. Jiné odstíny RAL a PUR za příplatek. Rámečky jsou vyrobeny z MDF materiálu. Standardně zaskleno pískovaným sklem. Za příplatek lze osadit ALU rámečkem.

Interiérové dveře - CLARA/EBC

jsou tvořené dveřním rámem z MDF materiálu oboustranně opláštěným HDF deskami se specifickým prolisem. Výplň dle výběru. Hladký povrch dveřního pláště třikrát broušený, třikrát stříkaný bílou barvou v odstínu RAL 9003 a UV vytvrzený. Jiné odstíny RAL a PUR za příplatek.