PODLAHY

Laminátové podlahy
Komfort a tradice. Kolekci Castello Classic a Variostep z dílny výrobce plovoucích laminátových podlah Krono Original charakterizují perfektně vybrané dekory dřevin, které padnou do všech typů interiérů. Do pokoje vnáší pocit prostoru a krásu přírodního dřeva. Podlahy se hodí pro moderní i tradiční interiér a jejich pokládka je velmi snadná.
Podlahy KRONO Originál a Kronoflooring přináší nadstandardní výdrž a odolnost se zárukou 20 let garantovanou výrobcem této mimořádné plovoucí podlahy.

PVC
Nabízíme PVC podlahy Gerflor. Řada Texline je nejrozšířenější samovyrovnávací PVC určené pro bytové použití. Užitná třída 23/31 u těchto podlah znamená, že jsou dostatečně odolné pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Nabízí širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha se opatřila protiskluznou úpravou. Jedná se o zdravotně nezávadnou a 100 % ekologicky šetrnou podlahovou krytinu. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR, jako jediná na trhu, dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu. Vysokou kvalitu podlah Gerflor Texline podtrhuje 15 letá záruka.

Vinylové podlahy V současné době pravděpodobně nerozšířenější podlahová krytina. Široký výběr dekorů, snadná údržba, komfort při chůzi a univerzální použití nejen v novostavbách ale i při rekonstrukcích. Vinylová podlaha je vhodná pro podlahové vytápění, 100% voděodolná do kuchyně i koupelny. Nabízíme lepené i skládané vinylové dílce od Anvitrade, Gerflor nebo 1Floor. Vinylové dílce CREATION 30 a 55 od Francouzského výrobce Gerflor jsou dostupné v různých formátech v lepeném i Cick provedení.Snadno tedy sladíte podlahu například s novými dveřmi.Samozřejmostí je doplňkový sortiment v podobě kvalitních podložek, přechodových a soklových profilů z MDF nebo PVC včetně spojovacího materiálu.

Provádíme kompletní podlahářské práce včetně přípravy a vyrovnání podkladu.