Interiérové dveře SIENA

vám přinesou mnoho výhod - mají unikátní pevnou a stabilní rámovou konstrukci, nabízejí mnoho variant skladby kazet a prosklení a disponují vysokou odolností povrchu se snadnou údržbou. Díky svému nadčasovému designu skvěle zapadnou do každého moderního interiéru.

Interiérové dveře LINEA FORTE

Rámové dveře do interiéru mají elegantní a moderní design. Jsou dostupné v několika barvách. Díky různým variantám prosklení v kolekci si můžete dveře nakombinovat tak, aby vám seděly do interiéru a propouštěly světlo tam, kde je potřeba. Konstrukce dveří je kvalitní a odolná, tvoří ji masivní rámová konstrukce. Skleněná výplň je ze 4 mm silného matného skla.

Interiérové dveře NOGARO

jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky INVADO mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly Vaše požadavky a byly tak ozdobou interiéru. 

Interiérové dveře VÝBĚR MODELŮ

Dveře Norma Decor 1, LIBRA, VIRGO a ROMA jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky INVADO mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vyztužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly Vaše požadavky a byly tak ozdobou interiéru. Dveře lze osadit i do stávající ocelové zárubně.