INTERIÉROVÉ SKLENĚNÉ DVEŘE

Řada designových celoskleněných dveří.
V dnešní době, kdy si snad každý zakládá na luxusu, jsou tyto celoskleněné dveře velmi žádané, a to díky nejen svému modernímu designu ale také pro své vlastnosti. Prosklené dveře velmi prosvětlují interiér. Vyrábí se z průhledného tvrzeného skla, čímž se velmi hodí do každého interiéru.
Zatímco dveře průsvitné se mohou využít v interiéru, kde není třeba průhled do další místnosti. Vyrábí se z kouřového nebo mléčného skla. Obě dvě řady jsou vyrobené z bezpečnostního tvrzeného skla, které je při běžném používání nerozbitné. Pokud by ovšem došlo k jejich narušení, sklo se rozbije na malé neostré části.
Další velkou výhodou je také, že tento odolný materiál zabraňuje vlhkosti a mechanickému opotřebení.

Vedle skleněných schodů, stolků nebo různých skleněných obkladů, stále častěji se v interiérech uplatňují celoskleněné dveře jako významný designový prvek. A jak je to s jejich vlastnostmi, bezpečností a praktičností?

Skleněné dveře se hodí do každého interiéru a je možno je zavěsit do zárubně stejné značky, kromě OKZ.

Všechna skleněná křídla jsou vyrobena z 8 mm silného, tvrzeného skla. Díky tomu jsou nebývale odolné a téměř nerozbitné.

Během tvrzení (kalení) na sklo působí dlouhodobě žár ve speciálních podmínkách. Tento proces dá skleněné tabuli nezvyklou odolnost proti prohnutí a úderům. Tvrzené sklo je bezpečné. Pokud už dojde k jeho rozbití, tříští se na malé kousky bez ostrých hran, stejně jako třeba okna automobilů.

Skleněné dveře velmi efektivně propouští světlo z vedlejších místností a tím přispívá k osvětlením interiérů. Zároveň je opticky zvětšuje a pokoje se zdají větší a vzdušnější.

Stále častěji se celoskleněné dveře montují do koupelen. Propouští světlo, což pomáhá tmavým koupelnám, skvěle snáší vlhkost, snadno se udržují, a navíc působí velmi estetickým dojmem. Navíc se skvěle hodí do moderně zařízených interiérů. Mezi nedostatky patří snad jen horší akustická izolace a nepatrně vyšší cena, než mají běžné plné dveře.

Nicméně jejich estetičnost a snadná údržba hravě převáží drobné nedostatky a celoskleněné dveře budou sloužit řadu let, aniž by na nich bylo vidět jakékoliv opotřebení.

Celoskleněné dveře v sobě skrývají nekonečné možnosti pro vytváření netradičního moderního interiéru.

Interiérové skleněné dveře s grafikou

Díky technice zvané Grafosklo si můžete vytvořit skleněné dveře přesně podle vašich představ. Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Celoskleněné dveře JAP s grafikou prosvětlí a ozvláštní každý interiér.

Nabízíme různé typy celoskleněných dveří od různých výrobců.

V naší nabídce naleznete celoskleněné dveře čiré, pískované nebo s Grafosklem s grafikou v provedení s průhlednou, neprůhlednou, mléčnou nebo polomléčnou fólií. V nabídce jsou dveře otočné i posuvné, jednokřídlé i dvoukřídlé.

Dveře jsou vyráběny z bezpečnostního kaleného skla o tloušťce 8 - 11 mm speciální laminací dvou skel a fólie s grafickým motivem nebo s látkou.

Pískované celoskleněné dveře

Technologie pískování je založena na otryskávání skla proudem jemného písku stlačeným vzduchem. Při takto prudkých nárazech zrn písku na sklo se povrch stane matný a má hedvábnou strukturu. Vytvoří tak designově zajímavé a hravé vzory, které ozvláštní interiér vašeho domova.

Celoskleněné dveře využívají speciální kování a kliky, kompletní nabídku najdete u nás na prodejně.