Interiérové dveře PREMIUM

umožňují vyladit interiér moderního bytu pomocí různé velikosti prosklení a různou výplní mezer mezi deskami. Řada dveří PREMIUM je tvořena konstrukcí z MDF desky a je provedeno v polodrážkové verzi. Na povrchu dveřního křídla si můžete zvolit syntetickou dýhu DRE-Cell nebo fólii 3D. Vodorovné mezery jsou vyplněny sklem o tloušťce 4 mm.

Interiérové dveře NESTOR

mají klasický vzhled, který se hodí do moderního i klasického interiéru. Jsou zajímavé různými možnostmi prosklení. Povrch rámových dveří je pokrytý folií DRE-cell nebo 3D. Rám dveří je vyroben z odolné MDF desky. Skleněná výplň je z matného či čirého skla a můžete si vybrat z několika barev. V ceně jsou také 3 stříbrné závěsy pro polodrážkové dveře.

Interiérové dveře BINITO

jsou dostupné v několika odstínech. Dveře mají zajímavé frézování, které jim dodává originální vzhled a odlišuje je od hladkých dveří. Povrch dveří je pokrytý vodou ředitelným lakem s UV ochranou a zvýšenou odolností proti otěru. Rám dveří je vyroben z kvalitního měkkého dřeva.

Interiérové dveře AURI

mají moderní vzhled, který se hodí do moderního interiéru bytu, kanceláře, hotelu a dalších komerčních prostor. Povrch rámových dveří je pokrytý folií DRE-cell nebo 3D. Rám dveří je vyroben z odolné MDF desky. Skleněná výplň je z matného či čirého skla a můžete si vybrat z několika barev. V ceně jsou také 3 stříbrné závěsy pro polodrážkové dveře.