Interiérové dveře VERTE HOME G

Jednoduché moderní dveře, které doplní interiér dětského pokoje, ložnice i obýváku. Dle zvoleného typu mají tenké prosklené pásky, které jim dodají vzdušnější dojem.  Konstrukce je rámovo-desková, vyrobená z MDF materiálu. Tvrzené matné sklo má tloušťku 4 mm. Dveřní křídla s bílou folií lze doplnit dekorační folií nebo imitací kartáčovaného hliníku. Rám je olepen po obvodu. Hrany jsou zabezpečeny proti běžné vlhkosti.

Interiérové dveře VERTE PREMIUM A

Moderní a nadčasové dveře dostupné v mnoha variantách prosklení. Umožňují doladit interiér, tak jak si představujete s ohledem na světlost prostor. Konstrukci tvoří rámovo-desková konstrukce, vyrobená z MDF materiálu. Rám je olepen po obvodu. Hrany jsou zabezpečeny proti běžné vlhkosti.
Fólie PORTA Perfect má na dotek strukturu dřeva. Matné sklo o tloušťce 6 mm. 

Interiérové dveře PORTA KONCEPT A

jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z lepeného masivního dřeva a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly Vaše požadavky a byly tak ozdobou vašeho interiéru. 

Interiérové dveře PORTA KONCEPT H

nabízí dveře do interiéru odpovídající nejnovějším trendům v bydlení. Dveře jsou charakteristické vysokou odolností a užitkovostí rámové konstrukce. Ta se skládá z dřevěných materiálů nejvyšší kvality. Dveřním křídlům dominuje dřevo a v některých typech je vkusně zkombinováno s prosklením. Bytové dveře jsou dostupné v mnoha barvách.